Aktuality

Narozená štěňátka

27.2.202 se v CHS z Přestanovských luk narodilo fenečce z našeho odchovu Baffi Garbovo srdce (DKK A/A) krásných 6 štěňátek... 3 holčičky a 3 kluci !!!! Baffi vše zvládla na jedničku a štěňátka se mají čile k světu a báječně přibírají a rostou.

Otcem je Athur Cepa Gemstone (DKK A/A).

Oba rodiče jsou výstavně velice úspěšní, výborní hlídači a báječní rodinní parťáci.

Majitelkou Baffi je úžasná paní Lenka Ferencová, která věnuje jak Baffi tak miminkům hodně času, péče a lásky, což je tím nekrásnějším dárkem zase pro mě. 

Štěňátka budou k odběru budou od 23.4.2022 a některá jsou ještě volná, proto.... jestli uvažujete o pořízení parťáka/parťačky slovenského čuvače s PP, a to z dobré chovatelské stanice, z které odejdou štěňátka ve věku 8 týdnů, a to očkovaná, odčervená, čipovaná, s PET pasem, průkazem původu a chovatelským balíčkem do začátku, můžete kontaktovat majitelku :

na telefonu : 604 820 568

Kupní smlouva a chovatelský servis samozřejmostí.


5.dubna 2019 oslavil náš vrh "B" své 1.narozeniny....Vidět vás šťastné a spokojené, to je nejkrásnější pohlazení na duši i srdci. Srdíčka moje, všechno nejlepší !!!! Všem majitelům vrhu"B" moc děkujeme za vaši lásku a péči !

3.dubna 2019 oslavil náš vrh "A" už své 2.narozeniny....Srdíčka moje, všechno nejlepší !!!! A buďte pořád tak šťastní a spokojení ! Všem majitelům vrhu "A" moc děkujeme za vaši lásku a péči !

28.9.2018 se BAFFI Garbovo srdce zúčastnila své první opravdové výstavy a zvládla to naprosto bravurně !!!! Pár obrázků v záložce slečna BAFFI !!!! Moc děkuji majitelům !!!

2018 - vrh "B"

Už je to zase tady... Všechna naše srdíčka....vlastně Miunky a Garbíka....jsou už v nových domovech. A nám je smutno.... Tentokrát to uteklo strašně rychle a nám nezbývá než utřít slzy a přát našim miminkům dlouhý a spokojený život po boku jejich milujících páníčků. Snad jsme vybrali dobře a všichni budou šťastní jako miminka z vrhu "A". 

Prožili jsme si s vámi nádherných 8 týdnů, máma Mia byla naprosto úžasná,ale i proto nebo právě proto bylo to loučení s vámi hodně těžké.... Velké dík patří Janě Goliášové (CHS Janin ranč), která s námi byla po celou neskutečně dlouhou dobu porodu a také přepečlivému a velice trpělivému MVDr.Matěji Procházkovi, který se od prvních porodních stahů staral o naši Miunku a pak i naše miminka..... Bez nich bychom to nezvládli... 

A teď nastal čas, abyste se každý vydali svou cestou....

Srdíčka moje, buďte šťastní !!!!


Začínají nám chodit výsledky RTG kyčlí vrhu "A"

Majitelům za ty naše chlupáčky  MOC MOC děkuji.

Athos Barny      0/0    

Abby-Gail Lia    0/0

Axis Debbie      0/0

Anett Chelsea   0/0

Annabell            0/0

Amon Ra           0/0

Ve Fotogalerii najdete foto z 1.společného výletu Garbat z vrhu "A" do Tater 


2017 - vrh "A"

Všechna Miunčina a Garbíkova srdíčka už odjela do nových domovů a nám je najednou strašně smutno. Máme za sebou 8 náročných, ale nádherných týdnů, které nám daly velkou zkušenost. Poznali jsme úžasnou moudrost přírody ale také její krutost. Prožili jsme si dny téměř absolutního štěstí, ale také dny, kdy jsem propadala panice, že tohle přece nemůžu zvládnout. Naštěstí mi byli na blízku lidé, kteří mi poradili, povzbudili a nabili mě energií. Moc děkuji Janě Goliášové (CHS Janin ranč) a Janě Adamíkové (CHS z Ječmínkova rodiště). Byly se mnou od prvního porodního stahu až do odchodu posledního miminka do nového domova, a nejen užitečnými radami, ale i psychickou podporou mi dodávaly sílu. Velký dík patří také MVDr. Jaroslavu Slavíčkovi z Olešnice na Moravě, který se celou dobu staral o naše miminka i maminku Miu.                                              

A nám nezbývá jen doufat, že jsme miminkům vybrali skvělé páníčky.

Každého dne se něco končí, něco překrásného se končí.....

A každého dne se něco začíná, něco překrásného se začíná.....

Srdíčka moje, buďte šťastní !!!!!